«Про мікроби просто» - короткий курс для агронома

«Компанія БТУ-ЦЕНТР уже 21 рік поспіль займається виробництвом мікробних і ферментних препаратів для сільського господарства. За ці роки накопичилося дуже багато знань, якими хочеться ділитися задля загального блага. Традиційно щороку компанія проводить навчальні семінари, тренінги, на яких зазвичай представники БТУ-ЦЕНТР розповідають про способи біологізації виробництва, нові екологічні підходи щодо живлення та захисту і зниження хімічного навантаження на ґрунти та культурні рослини. Під час таких семінарів лунає багато питань щодо механізмів роботи самих мікроорганізмів, щодо взаємозв’язку та впливу їх роботи на загальну екосистему. Традиційно до блоку з виступом мікробіологів ставлять найбільше питань,» - розповідає директор з маркетингу БТУ-ЦЕНТР Алла Болоховська. «Тому було вирішено запустити навчальний онлайн-курс для сучасних агрономів «Про мікроби просто!» Це курс — тільки «вижимка» корисної інформації для аграріїв щодо місця мікробних організмів у екосистемах».

У планах науковців БТУ-ЦЕНТР — випускати щомісяця по декілька невеликих відеороликів, у яких розкриватимуть проблемні питання. Викладає курс старший мікробіолог Інституту прикладної біотехнології Володимир Круть. «Мікробіологія — дуже складна та цікава наука, а її значення в сільському господарстві взагалі важко переоцінити. Родючість ґрунтів, живлення й захист рослин залежать напряму від діяльності ґрунтових мікроорганізмів,» - розповідає пан Володимир.

У першому ролику «Хто такі мікроорганізми та де їх можна зустріти?», який зовсім недавно побачив світ на YouTube-каналі БТУ-ЦЕНТР, в доступній для сприйняття та розуміння формі висвітлено всю складність і багатогранність процесів, які поєднують мікробіологію, екологію, ґрунт і рослини в єдину систему. За кількістю переглядів і коментарів до відео вже зрозуміло, що аграріям (і не лише їм!) це неабияк цікаво. Тож запрошуємо всіх поринути в загадковий і цікавий світ мікробіології разом із захопливим навчальним курсом для сучасних агрономів «Про мікроби просто!»

Наші партнери