Найважливіше з VIII науково-практичної конференції «БТУ-Центр»

Доброго дня, шановні колеги!

Сьогодні ми вибрали найважливіше з того, про що розповідали на VIII науково-практичній конференції «Успішні мікробні технології при вирощуванні різних сільськогосподарських культур».

Сподіваємося, що ця інформація буде корисною та актуальною для вас!

  Цього року у відповідь на численні виклики агробізнесу «БТУ-Центр» пропонує три програми ефективного вирощування сільськогосподарських культур.

Здоровий ґрунт

Через скорочення поголів’я ВРХ багато господарств сьогодні не мають змоги вносити органічні добрива, що негативно позначається на якості ґрунту: без органіки зменшилась кількість біоти, яка переводить недоступні рослинам мікроелементи в доступні форми.
Програма «БТУ-Центр» «Здоровий ґрунт» покликана змінити це. І першою її складовою є ґрунтове добриво Граундфікс®.
Основою Граундфікс® є силікатні й активні штами калій- і фосформобілізуючих бактерій, а також природні ендофітні та ґрунтові азотфіксуючі мікроорганізми.

Разом із тим, до складу Граундфікс® входить інша корисна мікрофлора, в процесі життєдіяльності якої утворюються біологічно активні речовини (БАР): вітаміни, фітогормони, ферменти, амінокислоти тощо. Завдяки такій синергії Граундфікс® не тільки поліпшує засвоєння елементів живлення рослинами, а й дозволяє збільшити в ґрунті запаси NPK в доступній для культур формі.
Граундфікс® вноситься під основний обробіток, передпосівну культивацію, або в рядок під час сівби в нормі 3-5 л/га (за інтегрованого землеробства з внесенням мінеральних добрив) та 8-10 л/га (за органічного землеробства).
Другою складовою програми «Здоровий ґрунт» біодеструктор Екостерн®. Його характерна риса – здатність мікроорганізмів утворювати спори або капсульні полісахариди. Вони захищають клітини бактерій та мікроміцетів від висихання, перегріву та охолодження та сприяють утриманню вологи та покращенню деструкції. Завдяки цьому Екостерн® є ефективним навіть за браку вологи.

Важливо, що Екостерн® ще й забезпечує захист від хвороб. «Хвороби, особливо фузаріози, живуть не в землі, а в рослинних рештках, – наголошує кандидат сільськогосподарських наук Володимир Старостишен. – Тому варто застосовувати деструктори, які розкладуть їх вдвічі швидше, – і збудники хвороб, не маючи місця для існування, загинуть».

  Наші рекомендації ґрунтуються на результатах досліджень, проведених у 10 науково-дослідних та навчальних установах, господарствах різної форми власності у різних ґрунтово-кліматичних регіонах України на таких культурах: яблуня, груша, слива, вишня, черешня, абрикос, персик, смородина, малина, суниця, виноград, горіх грецький та фундук.

Здоровий старт

Програма «Здоровий старт» від «БТУ-Центр» покликана захистити насіння від шкідливих організмів, активувати його проростання, а також забезпечити рослину всім необхідним на перших етапах розвитку.
Для активації росту насіння експерти радять застосовувати Азотофіт-р®, який містить бактерії Azotobacter chroococcum, макро- та мікроелементи, а також біологічно активні продукти життєдіяльності бактерій: амінокислоти, вітаміни, фітогормони, фунгіцидні речовини.
Фунгіцидний захист забезпечує біопрепарат МікоХелп®, який сильно пригнічує такі патогени як Fuzarium, Phytophthora, Pythium, Rhizoctoria, Sclerotinia, Verticillium.
Органік-Баланс® – ризосферний препарат, який допомагає створювати в прикореневій ділянці корисну мікрофлору, забезпечуючи цим кращий доступ елементів живлення, зокрема K і P, до рослини. Водночас, препарат забезпечує рівномірні та дружні сходи, посилює імунітет рослини, підвищує її стійкість до широкого спектру хвороб.

«STOP-Стрес»

Актуальною проблемою завжди лишатимуться різноманітні стреси рослин: кліматичні, едефічні (якість ґрунту), біотичні та антропогенні (пестицидне навантаження, дисбаланс живлення), які можуть забрати відчутний відсоток генетичної врожайності культур, а то й взагалі знищити посіви.
Для швидкого виходу рослини зі стресів «БТУ-Центр» пропонує інноваційну програму «STOP-Стрес», яка включає препарати: Органік-Баланс® в нормі 0,5 л/га, Азотофіт-р® – 0,3 л/га та Липосам® – 0,25 л/га.

Запрошуємо до  плідної взаємовигідної  співпраці!


Наші партнери