Найбільші агропідприємства ЗА біологізацію!

Представники найбільших агропідприємств України відвідали навчання з біологізації виробництва від БТУ-ЦЕНТР. В рамках навчання відбулися семінар та екскурсія на завод і лабораторії БТУ-ЦЕНТР. Серед відвідувачів – керівники агрономічних підрозділів холдингів «Кернел», «МХП», «Укрлендфармінг», «Епіцентр К», «Вітагро» та великих агропідприємств ─ «Галекс Агро», ПП «Агроекологія», «Магнат Агро», «Біотех ЛТД» і «Земля і воля».

«За 21 рік нашої діяльності в нас накопичилося багато знань та практичного досвіду з використання біотехнологій в агровиробництві. Ми готові ділитися ними з кожним, хто прагне їх використовувати на благо української землі. У передсезоння 2020 р. ми отримали багато запитів від чинних і потенційних партнерів на проведення таких навчань. Під час подібних заходів ми розповідаємо про шляхи відновлення родючості різних типів ґрунтів, про стимулювання росту культурних рослин та шляхи виходу зі стресу засобами мікробіології. Ми розробляємо не тільки технологічні карти, враховуючи особливості кожного підприємства, а й не залишаємо осторонь економічне питання – разом прораховуємо де та за рахунок чого ми оптимізуємо витрати на виробництво. Цим темам і було присвячено навчання.

Наша торгова марка отримала назву «Жива земля» і це для нас не пусті слова. Ми раді вітати небайдужих партнерів, які звертаються до нас для пошуку шляхів зменшення пестицидного навантаження на рослини та відновлення родючості ґрунтів. І ми щасливі, що робимо це разом з ключовими гравцями на аграрному ринку,» - розповідає Директор з перспективи та розвитку БТУ-ЦЕНТР Болоховська Валентина Антонівна.

Для того, щоб отримати консультацію та індивідуальні навчання звертайтеся до регіональних представників БТУ-ЦЕНТР.


Наші партнери