Науково-дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL) підтвердив використання Мікофренд та Граундфікс для органічного сільського господарства

FiBL, Науково-дослідний інститут органічного сільського господарства, підтвердив, що ще два продукти БТУ-Центр – мікоризоутворюючий біопрепарат  Мікофренд та біодобриво Граундфікс – відповідають вимогам щодо використання в органічному сільському господарстві. Це означає, що Мікофренд та Граундфікс, як і раніше підтверджені Азотохелп, Різолайн та Екостерн, можуть офіційно використовуватись підприємствами, що виробляють органічну продукцію, відповідно до Demeter International та законодавства ЄС у галузі органічного виробництва.

GROUNDFIX

Граундфікс - це мікробіологічне ґрунтове добриво для мобілізації фосфору та калію, а також азотфіксації, що забезпечує більш ефективне використання мінеральних добрив. Діючий фактор: спори та живі клітини природних бактерій, що мобілізують фосфор і калій, та фіксують азот. Загальне число життєздатних клітин у продукті - 0,5 х 109 КУО/мл.


MYCOFRIEND

Мікофренд мікоризний біопрепарат для живлення та захисту рослин. Він сприяє заселенню кореневої зони та ризосфери мікоризними грибами та сапрофітами, а також ризосферними бактеріями. Мікофренд збільшує площу поглинання кореневою системою за рахунок утворення та розвитку мікоризи. Препарат містить мікоризні гриби Glomus, мікроорганізми, що сприяють утворенню мікоризи та ризосфери рослини, бактерії, що мобілізують фосфор. Загальне число життєздатних клітин у продукті: 1,0-1,5 х 108 КУО/мл.

«Ми раді запропонувати фермеру з ЄС найбільш ефективні та найбільш безпечні біологічні препарати!» – каже Владислав Болоховський, генеральний директор БТУ-ЦЕНТР.

Наші партнери