Національний День Картоплі 2014

21 серпня 2014 року, на Київщині, у с. Семиполки відбувся Національний день картоплі у якому компанія «БТУ-Центр» прийняла активну участь.

На Національному дні картоплі були названі перспективи розвитку картоплярства, основні проблеми галузі та шляхи їх вирішення. Захід відвідав міністр аграрної політики та продовольства України Ігорь Швайка.

Учасники Національного дня картоплі ознайомилися з високопродуктивними сортами картоплі голландської селекції від компанії «Агріко» та української селекції Інституту картоплярства НААН України.

Окремий блок питань був присвячений засобам захисту рослин. Бажаючі мали змогу отримали вичерпну інформацію про системи та схеми захисту рослин, препарати і строки їх застосування.

Під час ІІ Національного дня картоплі пройшли майстер-класи, де компанія «БТУ-Центр» розповіла про використання біопрепаратів в інтегрованій системі вирощування картоплі.

Також учасники відвідали спеціалізовану виставку техніки для картоплярства.

Завершився захід розіграшем призів, головним з яких стала поїздка на виставку «PotatoEurope», що пройде з 1 по 5 вересня 2014 року в Німеччині.

Організаторами ІІ Національного дня картоплі стали компанії «Дикун» і «Агріко Україна». Захід відбувся за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Української асоціації виробників картоплі.


                    

Наші партнери