Національний День Ферми 2014

15 серпня компанія «БТУ-Центр» прийняла участь у другому Національному Дні Ферми, який проводився на базі СПОП «Відродження» на Черкащині.


Організатором заходу була компанія «Дикун» за підтримки Асоціації виробників молока та Мінагрополітики України. Відкрив Національний день ферми Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка. Він привітав учасників і поінформував, що напередодні Верховною Радою України ухвалено законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин».

Національний День Ферми – це унікальна подія в галузі тваринництва України, під час якої були показані детальні алгоритми заготівлі якісного силосу із використанням сучасних технологій.

Захід включав в себе демонстрацію кормозбиральних комбайнів в роботі, закладку силосної ями, теоретичну частину, а також знайомство з господарством. 

Понад двісті аграріїв з різних куточків України зібралися, щоб обмінятися досвідом – це власники, керівники, зоотехніки та агрономи провідних молочно-товарних ферм України.  

Компанія «БТУ-Центр» представила продукцію власного виробництва, а саме «Біокомплекс для силосування», «Біокомплекс для компостування» та іншу продукцію ТМ «Жива Земля».


                    

Наші партнери