Мікробні препарати III покоління - серія конференцій

Мікробні препарати III покоління - серія конференцій компанії «БТУ − Центр» у різних містах України, присвячених інноваційним технологіям у сфері сільського господарства

Компанія «БТУ – Центр»  проведе серію конференцій під загальною назвою «Мікробні препарати III покоління», присвячену інноваційним технологіям у сфері сільського господарства. Перша конференція пройде вже 31 січня в м. Харків.

8J4A7511.jpg

В ході конференції провідні фахівці «БТУ – Центр» поділяться практичною інформацією про приклади успішного застосування мікробних препаратів в різних господарствах України, а також ознайомлять з лінійкою біопрепаратів компанії та власними програмами, що зарекомендували себе на професійному ринку як найбільш ефективні.

DSC_0057.JPG

Також учасники отримають найповнішу інформацію про наші новинки – мікоризоутворюючий біопрепарат  «МікоФренд» та комплексне добриво на основі гумату калію «ГуміФренд».

Запрошуємо на наш агромайданчик, де кожен знайде відповідь на свої питання та отримає раціональні поради щодо вибору біопрепаратів  та  особливостей їх використання в тих чи інших умовах.

Мікробні препарати – це самі ті інновації, що здатні вирішувати завдання, що диктує природа та ринок. 

Попередня реєстрація обов'язкова. Кількість місць обмежена!
Щоб долучитися до конференції «Мікробні препарати III покоління»,
будь ласка, зареєструйтеся ТУТ

Конференції відбудуться:
31 січня – Харків
2 лютого – Полтава
6 лютого - Миколаїв
9 лютого  - Рівне
28 лютого – Вінниця

Детальну інформацію про конференцію в вашому регіоні, будь ласка, дізнавайтеся 

за телефоном: 0-800-301-900 


Наші партнери