Компанія БТУ-ЦЕНТР вп'яте відвідала ABIM

Команда БТУ-ЦЕНТР вп'яте відвідала Щорічну конференцію представників галузі біоконтролю (ABIM) у Базелі.

Команда БТУ-ЦЕНТР нещодавно повернулася з ABIM-2021, яка відбувалася у Базелі, Швейцарія. Цього року її відвідали 970 представників галузі біоконтролю із 44 країн, а інтенсивний обмін досвідом відбувався протягом двох днів.

Компанія БТУ-ЦЕНТР була на Конференції вже вп'яте і стала єдиним від України представником на події. Як великий виробник біопрепаратів для оздоровлення ґрунту, захисту та живлення рослин в Україні та член Міжнародної асоціації виробників засобів біоконтролю (IBMA), БТУ-ЦЕНТР регулярно відвідує подібні зустрічі та конференції, щоб бути в курсі останніх розробок та досягнень у галузі.

12121212
Photo: FiBL, Thomas Alfoldi

ABIM - це подія світового масштабу в галузі біоконтролю, яка не має аналогів. Виробники, дослідники, представники контрольно-наглядових органів та покупці зустрілися, щоб обговорити, як саме біологічний захист може перетворити сільське господарство і що необхідно зробити, щоб полегшити випуск нових розробок на ринок. 

Засоби біоконтролю – це натуральна альтернатива хімічним пестицидам. Популярність засобів біоконтролю зростає разом із зростаючою потребою у більш безпечних та екологічних засобах захисту рослин.

«Конференція 2021 року стала своєрідним марафоном для нашої команди – численні зустрічі з новими та чинними партнерами, корисні презентації, виступи, надихаючі розмови з колегами з галузі. Поінформованість та інтерес до засобів біоконтролю зростають, і ми розвиваємо цей напрямок на українському ринку, а також у регіонах-партнерах у Східній, Південній та Західній Європі, що також демонструє зростаюча кількість ділових зустрічей на ABIM. Вкрай важливо, щоб представники контрольно-наглядових органів сприяли ефективному співробітництву виробників та споживачів»,

- каже Дмитро Яковенко, керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності компанії БТУ-ЦЕНТР.

Про IBMA


Наші партнери