Компанія «БТУ-Центр» прийняла участь у виставці «АГРО 2017»

З 7 по 10 червня 2017 року компанія «БТУ-Центр» приймала участь в XXIХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО 2017», що проходила в Києві, на території Національного виставкового комплексу «Експоцентр України».

IMG_0011.JPG


Виставка «Агро-2017» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

IMG_0139.JPG

Цьогоріч компанія «БТУ-Центр» запропонувала аграріям свої інноваційні програми  - «Здоровий старт» та «STOP Стрес», яка виводить рослини зі стресу (вихід із зими, пестицидне навантаження, в тому числі промивання ґрунтових гербіцидів). А також нагадала про актуальні мікрорбні препарати – це біоклей «Липосам» да деструктор стерні «Екостерн», які вже стали улюбленцями аграріїв.


IMG_0103.JPG

Під час роботи спеціалізованої виставки Animal’Ex на виставковому стенді Компанії вперше була представлена інформація про лінійку ферментних кормових добавок для сільськогосподарських тварин, якими дуже зацікавились відвідувачі. Зоотехнік-консультант компанії «БТУ-Центр» Шульга Юрій Іванович зазначив, що застосування ферментних  препаратів  в  тваринництві покращує  енергетичну  і  харчову  цінності  кормів. Поживні речовини корму під впливом ферментів значно краще засвоюються в шлунково-кишковому тракті тварин.

IMG_0122.JPG

   Ми готові ділитися нашим досвідом і знаннями, тому будемо раді знайомству з новими партнерами і колегами.

А ще, нам неймовірно пощастило з погодою. Але найбільше - звичайно, з командою, без якої б участь у виставці не відбулась:

-          Відділ агрономії постійно знаходився на стенді компанії тому активно здійснювався обмін досвідом, клієнти отримували вичерпні відповіді на будь-які питання.

-          Відділ адміністративно-господарського забезпечення відповідав за логістику і допомагав вирішувати організаційні питання, щоб нам було комфортно на стендах.

-          Завдяки відділу реалізації всі відвідувачі виставки могли придбати наші препарати прямо на виставці та отримати вичерпну інформацію, щодо їх застосування.

-          Фінансовий відділ тримав нас в узді і не дала спустити всі гроші на повітряні кульки.

-          Відділ маркетингу відповідав за те, щоб реальність перевершила очікування.IMG_0032.JPG

IMG_0119.JPG


IMG_0150.JPG

IMG_01611.jpg

Наші партнери