Деструктор Екостерн® отримав визнання у ЄС

Деструктор рослинних решток Екостерн® отримав визнання FiBL, провідного Дослідного інституту органічного сільського господарства (Швейцарія). Деструктор успішно пройшов перевірку і повністю відповідає правилам і стандартам Європейського Союзу в галузі органічного землеробства.

«Екостерн® – це унікальна розробка компанії БТУ-ЦЕНТР, якою користуються уже в 13 країнах світу. За час існування деструктори БТУ-ЦЕНТР уже застосували на площі у близько 3 млн га в Україні та 500 тис. га – за кордоном. Ефективність Екостерн® доведена роками лабораторних та практичних досліджень: препарат входить до технологічної карти 15 найбільших агрохолдингів країни та 1700 господарств», - Тетяна Хоменко, комерційний директор компанії БТУ-ЦЕНТР.

Нагадаємо, що у цьому сезоні БТУ-ЦЕНТР випустив 5 нових композицій дестуктора Екостерн® для точного землеробства. Серед запропонованих марок є препарати з бактеріальною складовою – Екостерн® Бактеріальний, грибною складовою – Екостерн® Триходерма та комплексні – це Екостерн® Лайт, Екостерн® Ноу-тілл та Екостерн® Класичний.

Довідка:

FiBL
- світовий провідний інформаційний та документаційний центр органічного сільського господарства з більш, ніж 45-ти річним досвідом роботи в органічному сільському господарстві. Як незалежна, некомерційна організація, FiBL сприяє проведенню досліджень і проектів, які допомагають аграріям підвищити продуктивність праці з урахуванням екологічних впливів. FiBL розташований у Швейцарії з філіями в Німеччині та Австрії.

Наші партнери