День поля 2014 в с.ПустоварівкаНа полях господарства ТОВ «Агрофірма Колос» була висіяна соя від компанії ТОВ «Дунай Агро», представлена система захисту сої від компаній ДП «Тетіївська агропромислова компанія» та біотехнології від компанії «БТУ-Центр», а саме обробка насіння Біоінокулянтами-БТУ та обробка по вегетатиці Біокомплексом-БТУ. У «Колосі» закладено 5 дослідів по сої. Її врожай ще тільки дозріває, а дію біопрепаратів видно вже сьогодні – всі рослини сповнені сили та мають здоровий вигляд.

                 

Господар тутешніх полів Леонід Центило не втомлюється експериментувати. У господарстві і селекцією пшениці займаються, і дослідженнями різних технологій. Учасники дня поля мали змогу побачити різні сорта пшениці Миронівського інститут пшениці ім. В.М. Ремесла та ТОВ «Агрофірма Колос». Але якою не була би її величність технологія, додає Леонід Васильович, вона обов’язково передбачає використання біологічних препаратів. Вони, пояснює, покращують дію хімічних засобів, захищають рослини від їхнього токсичного впливу, покращують загальний розвиток рослин, дозволяючи при цьому економити та отримувати продукцію гарної якості. Знає з власного досвіду Леонід Васильович, як із гною отримати добриво. Каже, компостування дозволяє зменшувати кількість хвороб і шкідників, а ґрунт збагачувати поживними мікро- та макроелементами.

У результаті компостування те, що може спричинити шкоду для ґрунту чи рослинам, гине, а корисне – примножується.

Технології «БТУ-центра» дозволяють перетворювати у добриво відходи життєдіяльності всіх свійських тварин .

             

Учасникам Дня поля продемонстрували досліди на різних культурах. Вражає своїм станом озима пшениця. При її вирощуванні застосовували біокомплекси – для обробітку насіння та по вегетації. Буряки, оброблені по вегетації біокомплексом, щороку мають вищі і цукристість, і врожайність. А на ріпакових плантаціях учасники заходу пересвідчились у надійності біоприлипача «Липосам». Завдяки йому всі стручки цілі-цілісінькі, навіть без натяків на розтріскування. До речі, на контролі спостерігалася зовсім протилежна картина. В агрофірмі «Колос» біопрепарати «БТУ-центра» застосовують і при вирощуванні овочів та фруктів. Фахівці кажуть, вони дають чудовий ефект. А оскільки біопрепарати в рази дешевші за хімічні, господарство відчутно економить та отримує продукцію вищої якості. 

            

 Кривошеєнко Сергій Михайлович, керівник проекта Salford, ТОВ «Аграрна Індустріальна Компанія», представив комбінований агрегат для вертикальної, безотвальної обробки грунту і подрібнення пожнивних залишків

Отже, якісне насіння, вірна система захисту та сучасні біотехнології і техніка – гарантія успіху гарних врожаїв.


Наші партнери