День органічного поля у Сквирі - соя, пшениця і мікробні препарати

Шановні аграрії!

Компанія «БТУ-Центр», запрошує вас відвідати «День органічного поля на Сквирській дослідній станції 2018» в якому ми беремо участь!

Місце проведення: Сквирська дослідна станція органічного виробництва Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України (СДС ОВ ІАП НААН) Київська обл., м. Сквира, вул. Селекційна, 1.

Дата проведення заходу: 15 червня 2018 року, з 11.00-17.00

Щиро запрошуємо прийняти участь у Дні Поля, де у Вас буде можливість отримати більше інформації про мікробні препарати компаній «БТУ-Центр», а також ознайомитись з органічними демо-ділянками  пшениці та сої, і на власні очі пересвідчитися в ефективності дії біопрепаратів.На заході буде продемонстровано:
• вирощування різних сортів та гібридів сільськогосподарських культур в органічному виробництві (соя, озима пшениця, овочі (огірок, морква, буряк)), розторопша, сочевиця, гречка та сидерати;
• еколого-безпечні заходи боротьби з твердою сажкою в органічному агрофітоценозі;
• ефективність застосування мікробіологічних препаратів різних виробників, дозволених в органічному виробництві;
• технології біологічного захисту та живлення в органічному виробництві.


День Органічного поля – ефективний майданчик для обміну ідеями та знаннями між виробниками, науковцями, представниками інноваційних компаній.


Детальніше про подію можна дізнатися на офіційній сторінці Дня органічного поля: http://ru.doslidnepole.com.ua/article/15-chervnja-201811.00-17.00-vidbudetsja-den-organichnogo-polja... 
 

Тож ми запрошуємо вас долучитися до участі в заході і взяти участь у щорічному V Дні органічного поля.

Наші партнери