БТУ-ЦЕНТР запускає безкоштовний освітній курс «Живі вебінари»

Кожен аграрій рано чи пізно стикається з порушенням сівозмін, поширенням хвороб і шкідників, браком вологи, деградацією ґрунту. БТУ-ЦЕНТР пропонує надійні рішення, засновані на реальних практичних і наукових дослідженнях – про них ми розповімо під час «Живих вебінарів»! «Живі вебінари» - безкоштовний освітній проект, що включає серію онлайн-лекцій, у яких провідні спеціалісти БТУ-ЦЕНТР просто та доступно допоможуть розібратися у мікробіології ґрунту, заглянути на клітинний рівень та зрозуміти всі процеси зсередини. 

Вже 5 серпня 2020 року ми проведемо 1-й навчальний вебінар «Про деструктори просто». Розповімо вам про те, як зменшити швидкість деградації грунтів, позбавитися від збудників хвороб і збільшити кількість видів корисної ґрунтової мікрофлори, а також порахуємо економічну ефективність деструкторів та розповімо як перевірити їх ефективність на практиці. Адже турботою усіх землеробів є здоровий грунт – спонсор високих врожаїв.

Також в курсі ви знайдете корисні навчальні матеріали для ширшого розуміння проблематики та отримаєте відповіді на найпоширеніші питання. Після прослуховування курсу у кожного учасника буде змога пройти тест та отримати сертифікат слухача, а серед найактивніших учасників ми розіграємо десятки літрів наших біопрепаратів!

Реєстрація на перший навчальний курс «Про деструктори просто» вже відкрита за посиланням: Реєстрація закрита!

Не зволікайте, реєструйтеся вже сьогодні!
Детальніше за телефоном: +38 067 673 58 61, Мар’яна Хала


Наші партнери