БТУ-ЦЕНТР виступив перед 1550 делегатами з 53 країн світу у Швейцарії

Компанія БТУ-ЦЕНТР взяла участь у щорічній зустрічі представників галузі біоконтролю (ABIM). Конференція відбулася 24-26 жовтня у швейцарському Базелі.  

У заході взяли участь 1550 делегатів із 53 країн світу. Протягом трьох днів виступили 52 спікери. Програма складалася з 6 сесій, навчальних семінарів, продуктової виставки, постерної сесії, зустрічі професійної групи IBMA, нетворкінгу та церемонії нагородження (премія імені Бернарда Блюма). Серед учасників - такі світові бренди, як Syngenta, BASF, Certis Biologicals, IDAI Nature, Biogard Biologicals, Valent Biosciences. 

12 З 2017 року це вже шоста участь компанії БТУ-ЦЕНТР, але вперше в історії організатори самі запросили українського виробника поділитися досвідом зі світовою спільнотою галузі біотехнологій. Під час першої сесії «Інновації для IPM та біоконтролю» керівник міжнародного департаменту БТУ-ЦЕНТР Дмитро Яковенко виступив з доповіддю «Мікробні полісахариди для покращення засвоєння біоконтролю». Під час виступу міжнародній аудиторії був представлений Липосам – прилипач, який запобігає змиванню пестицидів і покращує стійкість рослин до стресу.

«Це багатофункціональний біологічний засіб, сумісний з усіма водорозчинними добривами, засобами захисту рослин, регуляторами росту та біопрепаратами. Липосам внесений до європейського реєстру препаратів, дозволених до використання в органічному землеробства, інституту FIBL, а минулого року отримав сертифікацію BVL у Німеччині», - відзначає Дмитро Яковенко.


Керівник науково-дослідної роботи, кандидат технічних наук та співзасновник БТУ-ЦЕНТР Валентина Болоховська та головний мікробіолог Ольга Нагорна були відзначені Державною премію України в галузі науки і техніки за розробку унікальних полімерів, які стали основою біопрепарату Липосам.

На конференції ABIM також був розміщений стенд БТУ-ЦЕНТР, де представники компанії надавали консультації. Інтерес до української делегації перевищив очікування: за три дні конференції команда БТУ-ЦЕНТР провела 110 зустрічей з представниками індустрії біозахисту з різних куточків світу.

Зокрема, українська делегація скористалася можливостями міжнародного форуму, щоб вкотре донести світу правду про розв’язану росією війну проти України.

«Україна сьогодні використовує будь-які канали комунікації для поширення достовірної інформації про російську агресію – від офіційних дипломатичних контактів на рівні зовнішньополітичних відомств до Євробачення та спортивних змагань. Ми розуміємо, що ABIM – це не просто галузевий захід, але й величезна міжнародна платформа, тому неодмінно треба скористатися шансом розповісти світовому співтовариству про події, які мають місце в нашій країні. Виробники індустрії біозахисту, відомі бренди з 53 країн мають переконатися, що росія – держава на чолі з терористичним режимом, яка загрожує не лише Україні, а й всьому світу. Ми наголошували на викликах, які постали перед нашою державою, не лише під час презентації, але й під час нетворкінгу та робочих зустрічей. Приємно, що партнери цікавляться, розпитують, з розумінням та щирою підтримкою ставляться до представників України», - ділиться генеральний директор БТУ-ЦЕНТР Владислав Болоховський.

121212


Зазначимо, що раніше, 19 жовтня представники БТУ-ЦЕНТР виступили на міжнародній конференції Mindspace University IV: Agritech and Foodtech у Греції, де розповідали про наслідки російської агресії для агропромислового комплексу України.

Наші партнери