БТУ-ЦЕНТР виступив на найбільшому заході світу з біостимуляторів – Biostimulants World Congress

29 листопада - 2 грудня 2021 р. у Маямі, Флорида, відбувся Світовий Конгрес Біостимуляторів (#BiostimulantsWorldCongress). Це найбільший галузевий захід на міжнародному ринку біостимуляторів, який раз на 2 роки збирає ключових гравців сфери.

Ми горді, що компанія БТУ-ЦЕНТР не лише відвідала конгрес, а і стала запрошеним спікером у блоці «Інновації» та представила свої напрацювання всьому світу! Вітаємо керівника напряму зовнішньоекономічної діяльності, Яковенка Дмитра, з успішною презентацією компанії «Біологія як філософія».

Високу зацікавленість отримали мікробіологічні препарати виробництва БТУ-ЦЕНТР для відновлення та збільшення родючості ґрунту, біоживлення і захисту врожаю. Наші фахівці обмінялись напрацьованими знаннями та досвідом з представниками міжнародних дослідних інститутів, найбільших галузевих асоціацій та виробниками агропродукції.

Всі учасники та відвідувачі заходу, об'єднані однією метою - досягти сталого сільського господарства та забезпечити його прибутковість.

Дякуємо кожному відвідувачу Конгресу та організаторам заходу, за неймовірну атмосферу занурення в інновації біологічних та екологічно безпечних методів збільшення врожайності, відновлення родючості ґрунтів та захисту сільськогосподарських культур.

Ми відкриті до співпраці та із задоволенням надамо Вам додаткову інформацію про нашу продукцію, технології та умови взаємовигідного партнерства!

1212

1212

Наші партнери


Замовити зворотній дзвінок

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам перетелефонуємо

Дякуємо! Перетелефонуємо Вам у найближчий час