БТУ-ЦЕНТР провів серію вебінарів для закордонних аграріїв з 19 країн

Компанія БТУ-ЦЕНТР традиційно починає кожен рік з серії навчальних заходів для партнерів і фермерів. Підготовка ґрунту до вирощування майбутнього врожаю і впевненість в тому, що обране насіння має гарні показники до проростання – важливі питання до обговорення наприкінці зими, адже саме зараз для аграріїв вже починається сезон. БТУ-ЦЕНТР пропонує продуктові програми, щоб задовільнити такі комплексні потреби споживачів.


Програма Здоровий Ґрунт включає продукти, які вносяться в ґрунт: Екостерн для розкладання рослинних решток, Граундфікс для мобілізації поживних речовин, Склероцид для контроля білої гнилі і Метавайт для боротьби з ґрунтовими шкідниками. Програма Здоровий старт спрямована на підтримку насіння перед посадкою: Різолайн, Андеріз і Біоінокулянт-БТУ щоб інтенсифікувати живлення бобових завдяки симбіотичним відносинам рослин і бактерій, Мікофренд для розвитку мікоризи в кореневій системі, Органік-Баланс і Азотохелп/Азотофіт щоб стимулювати проростання, Мікохелп, Фітоцид і Фітохелп щоб підсилити імунну систему насіння.

«Щороку спеціалісти компанії БТУ-ЦЕНТР разом із фермерами з 20 країн з різними ґрунтами і кліматичними умовами проводять сотні наукових експериментів і десятки польових випробувань» - розповідає Дмитро Яковенко, очільник зовнішньоекономічного департаменту компанії БТУ-ЦЕНТР. «Ми досліджуємо, як продукти працюють з різними культурами, як взаємодіють з найбільш популярними хімікатами, яку прибавку забезпечують окремо і в поєднанні, які норми внесення є оптимальними. В нашій базі дослідів вже зараз більше 2100 досліджень, щороку ми наповнюємо її і радо ділимося результатами і висновками».


Під час вебінарів «Здоровий ґрунт» і «Здоровий старт» науковці і практики компанії БТУ-ЦЕНТР представили результати випробувань для продуктів кожної з двох програм і обговорили безпечні органічні способи оздоровлення ґрунту і підготовки насіння.

Вебінари більше ніж 150 аграріїв з 19 країн. Ми вдячні за цікаві та інколи провокативні питання, які допомагають нам сфокусувати напрямки для подальшого розвитку напрямку вебінарів.

На наступних вебінарах буде висвітлено про те, як допомогти паросткам найкраще використати потенціал власний і навколишнього середовища.

Спочатку ми не планували ділитися записом, але отримали дуже багато запитів щодо нього: отже, якщо ви з якоїсь причини не змогли бути присутнім на вебінарі і хотіли би подивитися його в записі, будь ласка, напишіть нам на адресу export@btu-center.com, ми будемо розглядати такі запити індивідуально.

Наші партнери