БТУ-ЦЕНТР провів ІІІ Зустріч міжнародних партнерів

БТУ-ЦЕНТР вже втретє провів Зустріч міжнародних партнерів, на якій спеціалісти компанії та їх колеги з різних країн поділилися останнім досвідом та обговорили можливі біотехнологічні рішення для сільського господарства впродовж поточного сезону.

Зустріч міжнародних партнерів БТУ-ЦЕНТР є міжнародною платформою для обговорення пошуку комплексних екологічних рішень та індивідуальних консультацій з біологізації технологій землеробства. Цьогоріч конференція проходила онлайн і об’єднала понад 30 учасників з 15 країн – Німеччини, Великої Британії, Болгарії, Словаччини, Сербії, Ізраїлю, Нідерландів, Молдови, Румунії, Північної Македонії, Туреччини, Ірану, Росії, Білорусі та власне України.

«БТУ-ЦЕНТР сьогодні – це більше, ніж український виробник. Це найбільший експортер мікробних препаратів в Україні. Наразі наша продукція представлена у 15 країнах світу та ще в більше 10 проводяться дослідження ефективності. БТУ-ЦЕНТР входить у 25% найбільших виробників біопрепаратів світу. Ми намагаємось бути на часі та ділитися своїм досвідом застосування біотехнологій з міжнародною спільнотою – навчаємо команди партнерів, проводимо спільні дослідження, надаємо постійний агрономічний супровід і маркетингову підтримку», - розповідає керівник зовнішньо-економічної діяльності БТУ-ЦЕНТР Дмитро Яковенко.

Програма під час конференції видалася насиченою – обговорювалися питання від маркетингу під час пандемії та статусу реєстраційних процедур в ЄС до реальних кроків щодо оздоровлення ґрунтів і підготовки до посівної кампанії. Дистриб’ютори, агрономи, агрохіміки, ентомологи, мікробіологи з різних куточків світу обговорювали як локальні, так і глобальні проблеми та ділилися власним досвідом зі своїх ринків.

«Це була конструктивна дискусія. Ми вдячні БТУ-ЦЕНТР за те, що зібрали спільноту однодумців, які говорили про спільні для наших ринків проблеми мовою агрономії та фактів», - діляться враженнями партнери з Німеччини.

«Ми щасливі, що знайшли для себе таких сильних партнерів як БТУ-ЦЕНТР. У них стабільна компанія та надійна команда. Влітку під час сезону дуже важко знайти час на подібні заходи, проте вивчення продуктів і досвіду партнерів – для нас пріоритет. Ми працюємо у сфері, для якої дуже важливе системне технічне вивчення продуктів, наявність реальної доказової бази, тому ми завжди реагуємо, коли БТУ-ЦЕНТР проводить подібні зустрічі. Їхній послідовний науковий підхід вражає!» - розповідає компанія-дистриб’ютор зі Словаччини.


Наші партнери