БТУ-ЦЕНТР навчає студентів біотехнологіям майбутнього

4 жовтня 2021 року компанія БТУ-ЦЕНТР організувала навчальну онлайн конференцію «Мікробні препарати – технології майбутнього» для студентів з аграрних вишів України.

Захід мав на меті ознайомити студентів та розповісти більше про діяльність БТУ-ЦЕНТР як лідера у виробництві мікробних препаратів, надійного роботодавця, а також вплив біопрепаратів на ґрунтове середовище і мікробіоту, їх роль у захисті рослин.

Загалом до онлайн трансляції долучилися близько 200 студентів та аспірантів 10-ти ключових аграрних вишів України. Серед них – НУБіП, Уманський національний університет садівництва, Херсонський національний аграрний університет, Вінницький національний аграрний університет, Житомирський державний агроекологічний університет, Миколаївський державний аграрний університет, Львівський національний аграрний університет, Кам’янець-Подільський, Таврійський державний агротехнологічний університет, Харківський державний агарний університет.

Цікавий факт, що сьогодні в команду БТУ-ЦЕНТР входять 429 висококваліфікованих фахівців, із яких 25 фахівців є випускниками НУБіП України.

«Компанія БТУ-ЦЕНТР може стати ідеальним місцем роботи для молоді, яка готова бути проактивною і впроваджувати нові та цікаві ідеї в життя. У свою чергу наші спеціалісти і експерти готові ділитися своїми багаторічними знаннями і здобутками з молодим поколінням. Ми бачимо, що за молоддю – наше майбутнє і готові навчати і ростити спеціалістів у себе в компанії»,
– зазначила Хоменко Тетяна Олексіївна, комерційний директор компанії БТУ-ЦЕНТР.

За результатами заходу найактивніші студенти отримають подарунки та можливість у майбутньому пройти стажування у компанії.

12121212

Наші партнери