БТУ-ЦЕНТР надає знижку 10% на лінійку мікроелементів ХЕЛПРОСТ. Вона діятиме протягом двох тижнів

Головне питання цієї осені: як зекономити кошти та не втратити рентабельність. Компанія БТУ-ЦЕНТР підготувала знижку 10% на всю лінійку мікроелементів Хелпрост в рамках програми підтримки вітчизняних аграріїв під час війни. Встигніть придбати з 5 до 19 вересня 2022 року*.

Свіже напрацьований бор для ріпаку

Бор має важливий вплив на фенологію розвитку технічних культур – підвищує еластичніть тканин, що знижує розтріскування стебел і кореневої шийки під час морозів і сильного росту. Це збільшує стійкість рослин перед хворобами (некроз кореневої шийки, вертиціліоз, тощо). Крім того, бор впливає на розвиток кореневої системи, що сприяє кращому відновленню вегетації навесні.

Озимий ріпак має найбільшу потребу в борі восени під час формування листової розетки та навесні – коли відновлюється розетка та починає рости стебло, починається бутонізація. Бор необхідний для покращення процесів цвітіння та формування насіння.

БТУ-ЦЕНТР радить восени:


ХЕЛПРОСТ БОР – препарат на основі бор етаноламіну. Є двох різновидів:

  1. B – 153 г/л, N – 60 г/л та амінокислоти 1,5 г/л. 
  2. B – 111 г/л, N – 60 г/л та амінокислоти 1,5 г/л.  

Препарат

Склад, г/л

Ціна без знижки, грн з ПДВ

Ціна зі знижкою, грн з ПДВ

Норма застосування, л/га

Витрати на 1 га, грн з ПДВ

ХЕЛПРОСТ БОР

153

165,0

148,5

0,5-1,0

82,5-165,0

111

135,0

121,5

0,5-1,0

60,5-135,0

Знижка 10% поширюється на всю лінійку Хелпрост з 5 по 19 вересня 2022 року

Принципова відмінність лінійки Хелпрост - використання у виробництві препаратів не синтетичних, а природних амінокислот, отриманих в результаті життєдіяльності мікроорганізмів за авторською технологією мікробіологів БТУ-ЦЕНТР. Препарати Хелпрост відрізняються високою біодоступністю мікро- та макроелементів, високою стійкістю до стресу, природною фунгіцидною дією всіх мікроелементів, а також підвищують посухостійкість рослин. Сукупність цих переваг сприяє збалансованому живленню рослин, підвищенню їх стійкості до несприятливих умов середовища та хвороб.

Дослідженнями доведено, що застосування мікродобрив Хелпрост – це профілактика та лікування дефіциту мікроелементів і гарантоване підвищення кількості та покращення якості урожаю. 

Як отримати знижку?

Для оформлення знижки необхідно заповнити форму та отримати промо-код. Замовлення приймаються за промо-кодом у регіональних представників.

-15% при оформленні пакетної пропозиції до кінця року

При комплексному застосуванні препаратів діють знижки -15%. Кожен пакет – це спеціально підібраний комплекс біопрепаратів для різних культур, які включають в себе поєднання обробок ґрунту, насіння та вегетації в різних комбінаціях.


*для агровиробників, які знаходяться на підконтрольній Україні територіях. Знижка -10% діє з 5 по 19 вересня 2022 року незалежно від обсягу замовлення. Знижки в рамках інших програм не сумуються. 

Наші партнери