UA RU EN

«БТУ-Центр» на виставці «Агро 2016»

З 8 по 11 червня 2016 року в Національному комплексі «Експоцентр України» у м. Київ пройшла найбільша агропромислова виставка СНД і Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в АПК України – «АГРО 2016», в якій вже понад 8 років бере участь компанія «БТУ-Центр». Приємно відзначити, число відвідувачів та учасників, порівняно з минулими роками, значно збільшився.

IMG_6645.JPGIMG_6778.JPGIMG_6806.JPGIMG_6898.JPGIMG_7534.JPGIMG_7647.JPG
Протягом чотирьох днів виставки стенд нашої компанії відвідало багато гостей, яким ми представили наші нові біопрепарати та їх вплив на врожайність і якість культур. Кожен отримав кваліфіковані консультації з питань застосування біопрепаратів.


В рамках виставки компанія «БТУ-Центр» провела розіграш знижок на деструктор стерні «Екостерн». В розіграші прийняли участь фермерські господарства, які заповнили анкету на стенді компанії. 


агро.JPG

   Переможцями розіграшу стали наступні учасники:

·         АФ «Владислав»

·         ПСП «Вікторія»

·         ТОВ «Нива Переясловщини»

·         МГМ «Агро»

·         ТОВ «Савхоз»

·         ФГ «Мая»

·         ТОВ «Грузьке»

·         СФГ «ТВК «Гермес»

·         ПП «Артемівське»

·         «Перший національний аграрний кооператив»

·         ТОВ «АФ»

·         Луцько І.В.

Впевнені, що деструктор стерні «Екостерн» допоможе ефективно розкласти рослинні рештки, збагатити грунт корисною мікрофлорою та покращити врожаї.


Дякуємо всім, хто відвідав наш стенд на виставці "Агро 2016"! Нам було приємно поспілкуватись з багатьма новими та вже знайомими людьми, щось порадити чи підказати. Якщо у Вас з'явились додаткові питання чи пропозиції, телефонуйте!