БТУ-ЦЕНТР на International Field Days Ukraine 2019

Шановні аграрії!

Компанія БТУ-ЦЕНТР запрошує Вас відвідати наш стенд та демо-ділянку на виставці «Міжнародні дні поля в Україні / International Field Days Ukraine 2019», що відбудеться 19 – 21 червня 2019 року, в смт. Дослідницьке, Васильківський район, Київська область.

В цьому році компанія БТУ-ЦЕНТР заклала дослідну ділянку по кукурудзі, соняшнику, сої, озимій пшениці - технологія базується на біопрепаратах компанії.

Для бажаючих під час заходу БТУ-ЦЕНТР організовує виїзд на сусідній власний демо-полігон БТУ-ЦЕНТР, де аграрії зможуть подивитися ефективність біопрепаратів на озимій пшениці(День поля БТУ-ЦЕНТР «Від хімії до органіки»).

5 причин, чому аграріям не можна пропустити:        

International Field Days Ukraine 2019 – це єдина в Україні спеціалізована виставка новітніх технологій рослинництва з демо-посівами та демонстраціями техніки в роботі. Побачити один раз інноваційну технологію наживо переконливіше ніж глянцеві фото та натерті до блиску статичні машини.    

• Тут, на одному заході одночасно cконцентрована велика кількість провідних ресурсних компаній. Отже, є можливість порівняти та обрати оптимальні рішення саме для Вашого господарства!

• Відвідати захоплююче випробовування обприскувачів на трасі DLG. Шанс побачити потужні обприскувачі у змаганні на стійкість штанг (фокус на листове підживлення) випадає не щодня. Побач на власні очі, в кого це вийде найкраще.

• Навчатись, навчатись і ще раз навчатись... Як зберегти здоров‘я ґрунту, адже це запорука стабільних врожаїв? Про прості корисні речі цікаво і доступно в унікальних майстер–класах та семінарах від міжнародних агротренерів та доповідачів.

• І ще одне. Це нагода зустріти старих друзів та зав‘язати нові знайомства, щоб поспілкуватись на професійні теми і не тільки. Бо! Команда International Field Days Ukraine 2019 дбає про те, щоб Ви провели свій час корисно та приїжджали до нас знову і знову!

Онлайн-реєстрація для відвідувачів: http://mdpu.com.ua/registration/

Наші партнери