БТУ-ЦЕНТР анонсує третій вебінар «Про мікоризу просто»

Одним з ризиків у сільському господарстві є недостатня кількість вологи, необхідної для отримання сталого врожаю. Найбільш ефективним засобом, який допомагає рослинам отримувати вологу та елементи живлення навіть за несприятливих умов, є мікоризація.

Мікориза — потужний «насос» для рослин, вона не тільки подає їм воду з глибших шарів грунту, а й живить рослини. Площа поглинаючої поверхні мікоризоутворюючих грибів у 100 разів перевищує поглинаючу поверхню кореня рослини. Гриби отримують від рослин продукти фотосинтезу для свого розвитку, а взамін віддають воду і перетворені в доступну форму поживчі речовини. Завдяки рослинному гормону — індолілоцтовій кислоті, яку продукують бактерії, рослини отримують додаткове живлення з раніше недоступних сполучень грунту.

Мікориза активно допомагає рослинам засвоювати азот, калій та фосфор з раніше недоступних (змінералізованих) сполучень грунту, що збільшує урожайність при малій потребі в удобренні та воді. Крім того, мікориза забезпечує рослини мінералами, вітамінами, ферментами, біостимуляторами, гормонами.

04 вересня 2020 року на третьому навчальному вебінарі «Про мікоризу просто» спеціалісти БТУ-ЦЕНТР детально розкажуть як відбувається процес мікоризації, чи можна посилити ефективність біопрепаратів, який спосіб внесення мікоризних препаратів є найбільш ефективним та яких правил слід дотримуватись під час протруювання й висіву насіння, а також під час внесення мікоризних препаратів безпосередньо в ґрунт.

Нагадуємо, що після прослуховування курсу у кожного учасника буде змога пройти тест та отримати сертифікат слухача, а серед найактивніших учасників ми проведемо розіграш призів -  десятки літрів препарату Мікофренд!

Реєстрація на третій навчальний курс «Про мікоризу просто» вже відкрита за посиланням:


Реєстрація обов’язкова!

Не зволікайте, реєструйтеся вже сьогодні!
Детальніше за телефоном: +38 067 673 58 61, Мар’яна Хала

Вебінар «Про білу гниль просто»

Наші партнери