БТУ-ЦЕНТР анонсує другий вебінар «Про білу гниль просто»

Зрідження посівів через загибель уражених рослин, зниження врожаю, погіршення посівних якостей та товарних властивостей насіння, зокрема зниження схожості насіння, вмісту олії – у цьому проявляється шкідливість білої гнилі, або склеротиніозу. Це поширена хвороба, яка уражає понад 80% видів культур і завдає відчутної шкоди рослинам не тільки протягом вегетації рослин, але і під час зберігання врожаю. Проте найбільше від неї страждають посіви соняшнику, причому в будь-якій фазі розвитку. У результаті, недобір врожаю з уражених ділянок може сягати до 30–50%.

Як захистити свої врожаї від білої гнилі, врятувати посіви на етапі ураження та запобігти зараженню в майбутньому, чи існують дійсно ефективні сучасні біологічні методи захисту – про це та багато іншого ми розповімо вже 20 серпня 2020 року на другому навчальному вебінарі «Про білу гниль просто». Спеціалісти БТУ-ЦЕНТР поділяться практичним досвідом та секретами успіху комплексного підходу до боротьби з білою гниллю. Адже велике значення для здоров'я рослин мають дотримання агротехніки, правильний і своєчасний догляд, а також профілактика захворювань: рослинам, що мають високий імунітет, не страшні ніякі хвороби. 

Нагадуємо, що після прослуховування курсу у кожного учасника буде змога пройти тест та отримати сертифікат слухача, а серед найактивніших учасників ми проведемо розіграш призів - десятки літрів наших найефективніших біопрепаратів!

Реєстрація на другий навчальний курс «Про білу гниль просто» вже відкрита за посиланням:


Реєстрація обов’язкова!

Не зволікайте, реєструйтеся вже сьогодні!
Детальніше за телефоном: +38 067 673 58 61, Мар’яна Хала

Вебінар «Про білу гниль просто»

Наші партнери