БТУ-ЦЕНТР анонсує четвертий вебінар «Про захист від ґрунтових шкідників просто»

Поширеною проблемою при вирощуванні плодових культур є пошкодження кореневої системи рослин ґрунтовими шкідниками, зокрема личинками травневих хрущів і оленки волохатої. Перебуваючи в ґрунті, вони живляться коренями рослин, внаслідок чого рослина висихає. Для запобігання такому явищу, необхідно контролювати чисельність популяції, зокрема застосовувати мікробіологічні препарати.

Мікробіологічні інсектициди – це препарати на основі вузькоспеціалізованих мікроорганізмів і продукованих ними специфічних біотоксинів направленої дії, призначені для боротьби з імаго і личинками шкодочинних комах, кліщів і комарів. Біологічні інсектициди володіють широким спектром дії, що дозволяє їм ефективно боротися з наступними шкідниками: колорадським жуком, капустяною совкою, вогнівкою, яблуневою плодожеркою, лучним метеликом, американським білим метеликом, яблуневою і плодовою міллю, павутинними кліщами, великою кількістю видів гусені, тощо. При цьому препарати абсолютно безпечні для бджіл.

Чи існують дійсно ефективні сучасні біологічні методи захисту та чи підтверджена їхня дія в лабораторії та на практиці? Як захистити свої врожаї від ґрунтових шкідників та запобігти зараженню в майбутньому? Про це та багато іншого ми розповімо вже 18 вересня 2020 року на четвертому  навчальному вебінарі «Про захист від ґрунтових шкідників просто». Спеціалісти БТУ-ЦЕНТР поділяться практичним досвідом та секретами успіху комплексного підходу до боротьби з найпоширенішими ґрунтовими шкідниками за допомогою ґрунтового інсектициду Метавайт, над яким проводився ряд досліджень у лабораторних і польових умовах.

Нагадуємо, що після прослуховування курсу у кожного учасника буде змога пройти тест та отримати сертифікат слухача, а серед найактивніших учасників ми проведемо розіграш 60 л біопрепарату МЕТАВАЙТ-Плюс!

Реєстрація на другий навчальний курс «Про захист від ґрунтових шкідників просто»  вже відкрита за посиланням:


Реєстрація обов’язкова!

Не зволікайте, реєструйтеся вже сьогодні!
Детальніше за телефоном: +38 067 673 58 61, Мар’яна Хала

Вебінар «Про білу гниль просто»

Наші партнери