Акції, знижки, програми лояльності від компанії БТУ-ЦЕНТР у сезон 2020 р.

Компанія БТУ-ЦЕНТР – український виробник мікробних препаратів для живлення та захисту рослин і оздоровлення ґрунтів. Загалом компанією розроблено більше 50 біопрепаратів під ТМ «Жива земля». Продукція дозволена  до використання в органічному землеробстві, що підтверджується міжнародним сертифікатом Organic Standard.

БТУ-ЦЕНТР є єдиним українським виробником, визнаним Міжнародною асоціацією виробників біопрепаратів (IBMA). Їхня продукція експортується до Німеччини, Литви, Болгарії, Сербії, Молдови, Білорусі, Казахстану та низки інших країн.

У цьому матеріалі ми зібрали для вас актуальні акції, знижки та програми лояльності від українського виробника. Тут є з чого обрати!

Безкоштовна доставка під час карантину

Під час карантину БТУ-ЦЕНТР робить безкоштовну доставку на весь свій асортимент продукції сумою від 500 грн за умови 100% передплати.

•  Акція проходить з 24 березня до 24 квітня 2020 р.
•  Учасниками можуть бути аграрні виробники, зареєстровані на території України 
• У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил або будь-яких спірних питань, остаточне рішення приймається Організатором Акції – компанією БТУ-ЦЕНТР

Знижка залежно від обсягу замовлення

Для аграріїв, які цікавляться біопрепаратами обсягом від 200 л, компанія БТУ-ЦЕНТР розробила постійно діючу систему знижок на весь асортимент своєї продукції. Умови оплати оговорюються в індивідуальному порядку.

Обсяг замовлення, л

Знижка

200-500

2 %

501-1000

3 %

1001-2000

4 %

2001-5000

5 %

5001-10000

6 %

від 10 001

7 %


Для постійних користувачів продукцією ТМ «Жива Земля» розроблена особлива Програма лояльності з приємними бонусами від БТУ-ЦЕНТР. Деталі дізнавайтесь у вашого регіонального представника:
https://bit.ly/2WSL0Jp

Знижка 5% для членів Асоціації фермерів і землевласників України (АФЗУ)

Знижка надається на весь асортимент продукції БТУ-ЦЕНТР незалежно від обсягу замовлення. Для підтвердження права на знижку потрібно надати документ, який засвідчує членство в Асоціації.

* Акція діє за умови 100% передоплати

Спеціальна Програма лояльності для аграріїв, які вирощуюють за ОРГАНІЧНОЮ та NO-TILLсистемами землеробства

Компанія БТУ-ЦЕНТР вітає кожного, хто займається землеробством за органічною та no-till технологіями. Ми відкриті до обговорення проектів з біологізації виробництва. Ми віримо, що разом нам вдасться не тільки отримати великі прибутки, а зробити українську землю здоровішою та родючішою, а значить – кращим місцем для життя!

з першого року співпраці

від 5 років співпраці

від 7 років співпраці

Знижка незалежно від обсягу замовлення

7%

7%

10%

Умови оплати

100% передплата

50% передплата; 50% протягом 60 робочих днів

Договірні

Доставка за рахунок БТУ-ЦЕНТР протягом 3-х робочих днів*

+

+

+

Безкоштовний пакет аналізів в Інституті прикладної біотехнології**

+

+

+

Знижка 30% на лабораторні аналізи в Інституті прикладної біотехнології

+

+

+

*   - За умови наявності товару на складі
** - Три зразки ґрунту (мікологічний чи агрохімічний аналізи) та п’ять зразків насіння (фітопатологічний аналіз або перевірка посівних якостей насіння)

•  Під співпрацею розуміється придбання біопрепаратів ТМ «Жива земля» у офіційного виробника – компанії БТУ-ЦЕНТР. Придбавши будь-яку продукцію в компанії БТУ-ЦЕНТР, покупець автоматично стає учасником Програми лояльності.
•  Програма лояльності діє тільки на території України.
•  Взяти участь у Програмі лояльності можуть лише ті фізичні та юридичні особи, які придбали продукцію безпосередньо у компанії БТУ-ЦЕНТР. Програма лояльності не розповсюджується на дистриб’юторів.

•  Виробник залишає за собою права змінити умови Програми лояльності в будь-який момент.

Хочу! Що робити далі?

Деталі щодо знижок і програм лояльності ви можете дізнатися у вашого регіонального представника: https://bit.ly/2WSL0Jp або за телефонами гарячих ліній: 066 155 98 89, 096 155 89 89. Наші агрономи надають безкоштовні консультації та за потреби розробляють технології вирощування, враховуючи особливості кожного господарства.


Наші партнери