Агрогід по подіях червня

Шановні аграрії, партнери та друзі!

Ми підготували короткий опис найцікавіших Днів поля, виставок і семінарів червня. На кожній з подій ви зможете отримати консультацію агрономів БТУ-ЦЕНТР, познайомитися з сучасними рішеннями проблем захисту та живлення с/г культур і оздоровлення ґрунтів, почути поради наших фахівців з інтегрованого та органічного землеробства.

Отже, у червні ви зможете знайти нас на таких заходах.

Що: Виставка «АГРО-2019».
Де: Київ, НК «Експоцентр України» (ВДНГ). Цього року нашу компанію ви знайдете у зоні Organic, в якій будуть представлені компанії, чия продукція зареєстрована як органічна. Нагадуємо, біопрепарати БТУ-ЦЕНТР дозволяються до використання в органічному землеробстві, що підтверджується міжнародним сертифікатом Organic Standard. Зона Organic розташована за павільйоном №2.
Коли: 4-7 червня 2019 р. з 10:00 до 18:00

Чому варто відвідати: Виставка «АГРО-2019» — одна з найбільших агропромислових виставок в Україні та Східній Європі. Особлива увага приділяється новинкам із засобів захисту та живлення рослин, сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства. Формат виставки передбачає торгівлю органічними продуктами. Під час виставки агрономи БТУ-ЦЕНТР ознайомлять аграріїв з новинками 2019 року, нададуть безкоштовні консультації та зарядять вас бадьорим і позитивним настроєм!

Де можна дізнатися детальніше: в окремій новині на нашому сайті та сайті виставки.


Пов’язане зображення

Що: Круглий стіл "Органічне виробництво - пріоритетний сектор аграрної галузі України"
Де: Київ, НК «Експоцентр України» (ВДНГ), павільйон №1, Центральний зал. Захід проходить в рамках виставки АГРО-2019
Коли: 6 червня 2019 р. з 10:00 до 12:30


Чому варто відвідати
: Захід буде цікавий всім гравцям органічного руху України. Упродовж Круглого столу будуть розглядатися питання технологічних особливостей вирощування сільськогосподарських культур з дотриманням органічних стандартів, удобрення, захисту, контролю, інноваційних підходів щодо всіх етапів виробництва та реалізації органічної продукції. Захід проводиться сумісно з Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Де можна дізнатися детальніше: На офіційному сайті Федерації органічного руху України


Описание: C:\Users\работа\Desktop\ємблемі\Лого_укр-01.png

Що: День поля у Донецькій дослідній станції НААН України
Де: с. Розлив, Великоновосілківський р-н, Донецька область
Коли: 11 червня 2019 року з 9:00 до 16:00

Чому варто відвідати: На демо-ділянках БТУ-ЦЕНТР ви зможете побачити вплив мікоризних біопрепаратів за різних норм внесення на озиму пшеницю, отримати консультацію агрономів БТУ-ЦЕНТР і поспілкуватися з однодумцями. 


Що: День поля в Інституті зрошуваного землеробства НААН України
Де: Херсонська обл., с.Наддніпрянське
Коли: 12 червня о 9:00

Чому варто відвідати: На дні поля Інституті зрошуваного землеробства НААН України ми розповімо про технології вирощування органічного гороху, олійного льону, просо та озимої пшениці.


Що: День поля у ТОВ “Бучачагрохлібпром”
Де: м.Бучач, Тернопільська обл.
Коли: 14 червня 2019 р.

Чому варто відвідати: На Дні поля аграрії зможуть прослухати семінар, присвячений селекційним питанням, та побачити демо-посіви сортів пшениці різної селекції. На заході буде присутній стенд БТУ-ЦЕНТР, де гості заходу зможуть отримати консультацію агрономів щодо екологічного методу вирощування с/г культур – як у поєднанні з хімічними ЗЗР, так і суто органічного.

Детальніше: На сайті ТОВ “Бучачагрохлібпром”


Що: Міжнародні дні поля в Україні
Де: Київська обл., с. Дослідницьке
Коли: 19-21 червня 2019 р. з 10:00

Чому варто відвідати: Міжнародні дня поля – одна за найбільших аграрних подій року, на якій збираються провідні спеціалісти з рослинництва та сільськогосподарської техніки. БТУ-ЦЕНТР представить дослідні ділянки з застосуванням власних препаратів на чотирьох культурах: кукурудза (6 варіантів), соняшник (6 варіантів), соя (12 варіантів), озима пшениця (9 варіантів).

Для бажаючих під час заходу БТУ-ЦЕНТР організовує виїзд на сусідній власний демо-полігон БТУ-ЦЕНТР, де аграрії зможуть подивитися ефективність біопрепаратів на озимій пшениці(День поля БТУ-ЦЕНТР «Від хімії до органіки»).

Детальніше: На сайті БТУ-ЦЕНТР і сайті організаторів Дня поля


Що: День поля БТУ-ЦЕНТР «Від хімії до органіки»
Де: Київська обл., с. Дослідницьке
Коли: 19-21 червня 2019 р. з 10:00

Чому варто відвідати: День поля БТУ-ЦЕНТР «Від хімії до органіки» - це захід, що відбудеться на власному демонстраційному полігоні БТУ-ЦЕНТР, який розташований поряд з Міжнародними днями поля. Аграрії зможуть подивитися демо-ділянки з застосуванням технологічної карти для інтегрованого землеробства на посівах пшениці озимої. Деталі заходу повідомимо згодом – слідкуйте за новинами на сайті!


Що: Міжнародна конференція з органічного рослинництва на базі ПП «Агроекології» (Організатор – Organic Standard)
Де: м. Полтава, вул. Сковороди 1/3 (Полтавська державна аграрна академія)
Коли: 20-21 червня 2019 року

Чому варто відвідати: Міжнародна конференція з органічного рослинництва – це два дня, присвячені найкращим практикам вирощування органічної продукції в Україні. Перший день – конференція, присвячена таким блокам: технології вирощування та обробітку ґрунту, сидеральні культури, надходження елементів живлення в рослини. Другий день пройде у форматі польової виставки, на якій компанія БТУ-ЦЕНТР продемонструє дослідні ділянки з посівами соняшнику, кукурудзи та сої.


Що: Форум аграрних інновацій «Нове зернятко» - Настасів 2019
Де: Тернопільська обл., с. Настасів
Коли: 20-21 червня 2019 року

Чому варто відвідати: Під час заходу аграрії зможуть подивитися демонстрацію сільськогосподарської техніки, відвідати тематичні конференції в польовому залі, подивитися на ефективність різних сортів зернових, зернобобових і технічних культур в польових умовах і, звичайно, отримати консультацію агрономів БТУ-ЦЕНТР з будь-яких питань щодо органічного та інтегрованого землеробства.

ДетальнішеНа сайті Форуму.

Наші партнери