Продукцію можна придбати в нашому інтернет-магазині

Різновиди, ефект та переваги біоінсектицидів 

Щоб отримати хороший врожай сільськогосподарських культур, виростити красиві кімнатні квіти або ягоди, важливо захистити рослини від шкідливих комах та інших шкідників. Для цього використовуються інсектициди для саду та городу. Ці препарати мають помітний ефект на шкідників, сприяють їх паралізації та смерті, при цьому не викликають звикання.

В україні інсектицид для кімнатних рослин купити можна в інтернет-магазині «Жива Земля» компанії «БТУ-ЦЕНТР». Ми виробляємо біопрепарати різноманітного призначення, які відповідають усім суворим європейським стандартам якості та безпеки. Ми пропонуємо системні інсектициди за найбільш демократичними цінами з оперативною доставкою в будь-які міста України.

Склад і механізм дії

Біологічні інсектициди виробляються з живих мікроорганізмів та речовин, які вони продукують. Інсектициди для кімнатних рослин та культур, що вирощуються у відкритому ґрунті, можуть бути контактними або кишковими. Обидва види інсектицидів ефективні у боротьбі з комахами та шкідниками, але механізм дії в них різний. 

Препарати першого виду, попадаючи на тіло комахи, проникають в організм шкідника, впливають на нервову систему, спричиняють параліч, після чого шкідник гине. 

Інсектициди другого виду діють на шлункову систему шкідників. Мікроорганізми потрапляють в шлунок комах із їжею, провокують порушення роботи кишкового тракту. Внаслідок цього скорочується кількість споживаної їжі та загибель шкідника протягом 1–6 днів.

Різновиди інсектицидів

Біологічні системні інсектициди для кімнатних рослин класифікуються за двома основними критеріями:

  • Склад. В основу складу біопрепаратів можуть входити живі мікроорганізми (хижі гриби, бактерії, віруси), продукти їх життєдіяльності або екстракти конкретних рослин.

  • Призначення. Залежно від сфери впливу, інсектициди дозволяють ефективно вести боротьбу з двома групами шкідників: 1) ґрунтові шкідники (дротяники, совки, капустяниця, личинки хрущів, бронзівки волохатої); 2) шкідники, які пошкоджують надземні частини рослин (попелиця, колорадський жук, трипси та інших різних видів комах).

Багато біопрепаратів мають широкий спектр дії та ідеально підходять для захисту культур сільського господарства, овочів та ягід, квітів та балконних рослин. 

Переваги біопрепаратів

Завдяки унікальному механізму впливу інсектицид для кімнатних рослин та ґрунтових культур має такі позитивні властивості порівняно з хімічними засобами: 

  • Екологічність. Біопрепарати не завдають шкоди навколишньому середовищу, людям, теплокровним тваринам та корисним комахам.

  • Економічність і просте використання.

  • Тривала та ефективна дія.

  • Відсутність резистентності. Завдяки біологічній основі інсектицид не викликає у комах звикання, що виключає розвиток резистентності до препарату. 

  • Універсальність використання. Біоінсектициди розраховані на використання в різні сезонні періоди (з початку весни та пізньої осені до перших заморозків) і на різні культури (як овочеві, плодові, так і декоративні рослини).

Використовуючи біоінсектициди ви не завдаєте шкоди навколишньому середовищу і при цьому отримуєте здоровий і якісний врожай.