НАША КОМАНДА


Владислав Болоховский

генеральний директор групи компаній БТУ-ЦЕНТР

Шановні партнери! З раннього дитинства нам говорили про дбайливе ставлення до рідної землі. Нас вчили цінувати багатство нашої природи: красу полів, озер і садів. Дорожити чистим повітрям і безкрайніми просторами рідного краю. Сьогодні в епоху хімізації сільського господарства наша земля потребує допомоги – пестицидне навантаження на рослини, виснаження грунтів і нафтові забруднення наносять шкоду її здоров’ю. Ми повинні її оберігати та піклуватися про неї заради здоров’я наших дітей та онуків.

Компанія БТУ-ЦЕНТР – це колектив небайдужих людей, що дбають про здоров’я грунтів, рослин, тварин і врешті решт людей. Ми виробляємо мікробні та ферментні препарати для захисту та живлення рослин, оздоровлення грунтів, біопрепарати для тваринництва та ін. Наші агрономи завжди надають фахову консультацію та за потреби розробляють технології вирощування, враховуючи особливості кожного господарства.

Рідна земля потребує любові, праці та відданості. Тому ми постійно вдосконалюємо якість наших біопрепаратів, проводимо наукові, лабораторні та практичні дослідження. Нашу продукцію можна застосовувати як в інтегрованому, так і в органічному землеробстві, що підтверджують міжнародні сертифікати України та Німеччини.

Уже 24 роки ми успішно допомагаємо аграріям отримувати якісні, багаті та здорові врожаї. Разом ми плекаємо здоров’я нашої країни. Приєднуйтесь – здоров’я землі в наших руках!

Віктор Болоховський

директор ПП «БТУ-ЦЕНТР»

Валентина Болоховська

директор з перспективи та розвитку
групи компаній БТУ-ЦЕНТР

Алла Болоховська

директор з маркетингу 
групи компаній БТУ-ЦЕНТР

Тетяна Хоменко

комерційний директор БТУ-ЦЕНТР

Дмитро Яковенко

керівник міжнародного департаменту БТУ-ЦЕНТР

Світлана Корсун

виконавчий директор
Інституту прикладної біотехнології

Роман Бабкович

керівник департаменту товарів для населення БТУ-ЦЕНТР

Тетяна Хом'як

Керівник департаменту із розвитку медичних препаратів ФК «Ензифарм»

Наші партнери