ПРОФЕСІЙНА ЕКСПЕРТИЗА ТА СЕРВІС

Фаховий супровід – основа будь-якої співпраці БТУ-ЦЕНТР з аграріями.

У складі компанії працює консультаційний центр, який надає агрономічний супровід – більше 30 агрономів практиків з рослинництва та садівництва, фахівці з тваринництва, а також вузькоспеціалізовані спеціалісти – фітопатологи, ентомологи та агрохіміки.

Команда проводить дослідницькі інспекції безпосередньо на полі та надає індивідуальні консультації, враховуючи особливості кожного підприємства


Ми прагнемо забезпечити максимальну доступність якісних біорішень для будь-якого власника землі, незалежно від того, на яких площах він працює та за якою технологією вирощування (традиційною, інтегрованою, органічною, no-till та ін)

ІНСТИТУТ ПРИКЛАДНОЇ БІОТЕХНОЛОГІЇ

У постійному фокусі компанії наукові дослідження та інвестиції у майбутній розвиток, інноваційні рішення. Тому на базі БТУ-ЦЕНТР діє сучасний науково-дослідний центр – Інститут прикладної біотехнології. Інститут працює над удосконаленням властивостей біологічних препаратів, технологій їх застосування в агроценозах, а також виконує лабораторні дослідження ґрунту, насіння, рослин для сільськогосподарських підприємств.

У команді Інституту − мікробіологи, біохіміки та технологи з досвідом роботи у понад 35 років. Серед працівників 3 доктори с.-г. наук, 10 кандидатів наук, лауреати Державної премії України в галузі науки і техніки, Лауреати Премії Президента України для молодих вчених. Ми активно співпрацюємо із науковими закладами України та світу – УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, Вінницьким національним аграрним університетом, Хмельницькою державною с.-г. дослідною станцією, Інститутом кормів та сільського господарства Поділля (НААН), Інститут сільського господарства Степу України (НААН) та багатьма ін.

Наші партнери

Замовити зворотній дзвінок

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам перетелефонуємо

Дякуємо! Перетелефонуємо Вам у найближчий час