UA RU EN

ОРГАНІКА ТА ХІМІЯ – ДВА ШЛЯХИ ДО ВРОЖАЮ

Шановні аграрії!

Компанія «БТУ-Центр», вітчизняний виробник біопрепаратів, запрошує вас прийняти участь у дні поля "Органіка та хімія - два шляхи до врожаю", що організовує компанія ПП "НСНФ "Соєвий Вік".

Якщо Ви ще тільки задумуєтесь про органічне землеробство, проте вас крають сумніви щодо його ефективності та дієвості, запрошуємо вас на наші демо ділянки аби на власні очі пересвідчитися, що органічне землеробство це – майбутнє!

Спеціаліст БТУ-Центр продемонструють 4 різних технології вирощування органічної сої, які відрізняються не тільки за набором препаратів, а і за родючістю ґрунтів та попередниками.

organika-chimiya.jpg

А також, аграрії зможуть порівняти традиційне та органічне землеробство, дізнатися результати дослідів, які проводили експерти Торгового дому «Соєвий вік» на демо-ділянках. Отримаєте економічні показники вирощування, інформацію про нові сорти сої, кукурудзи, пшениці, соняшнику та технологію їх вирощування.

Крім того, на вас чекає тест-драйв і демонстрація причіпної та самохідної сільгосптехніки, польова конференція «Насіння, яке збагачує».

Посівний матеріал, біопрепарати, засоби захисту рослин, сільгосптехніка, досліди, технології, розваги, подарунки та спілкування – все це День поля 2017.

Зареєструватися до участі в заході можна тут: https://www.td-sv.com/dp-2017/


До зустрічі 18 серпня у Кропивницькому!