День поля БТУ-ЦЕНТР «Від хімії до органіки»

Коли: 19-20 червня 2019 року
Де: Київська обл., 500 м від повороту на с. Дослідницьке з траси Київ – Одеса

Запрошуємо всіх аграріїв на демонстрацію демо-посівів озимої пшениці з використанням біопрепаратів ТМ «Жива земля»!

Наша ідея – довести, що альтернатива хімічним ЗЗР існує! Ми покажемо як можна зменшити хімічне навантаження на навколишнє середовище та отримати максимальні врожаї, користуючись мікробіологічними препаратами.

Відвідайте два Дня поля в один день! День поля БТУ-ЦЕНТР «Від хімії до органіки» - це захід, що відбудеться на нашій власній демонстраційній ділянці, яка розташована на території дослідних полей УкрНДІПВТ імені Л. Погорілого. Наш захід буде проходити по сусідству з Міжнародними днями поля, в той самий час і дати. Для аграріїв – це можливість відвідати два заходи в один день і побачити максимум досліджень під час однієї поїздки.

· На демо-ділянках Міжнародних днів поля ми представимо результати застосування власних технологій на чотирьох культурах: кукурудза (6 варіантів), соняшник (6 варіантів), соя (12 варіантів), озима пшениця (9 варіантів). Детальніше про участь БТУ-ЦЕНТР у Міжнародних днях поля читайте за посиланням.

· На власних демо-ділянках Дня поля БТУ-ЦЕНТР «Від хімії до органіки» аграрії зможуть подивитися результати застосування технологічної карти для інтегрованого землеробства на посівах пшениці озимої (12 варіантів). Захід буде проходити з 10:00 до 16:00. Упродовж дня на місці будуть присутні агрономи БТУ-ЦЕНТР, які зможуть продемонструвати дослідження, надати консультацію та пригостити прохолодними напоями.

Як дістатися?

Потрапити на День поля БТУ-ЦЕНТР «Від хімії до органіки» можна двома способами.

1. Приїхати безпосередньо на демо-поле. Наша ділянка знаходиться в 300 м від повороту на с. Дослідницьке з траси Київ – Одеса. Якщо ви їдете на Міжнародні дні поля, то це єдина дорога, по якій можна проїхати. Орієнтир – великі літери «Жива земля» та палатка БТУ-ЦЕНТР.

2. Підійти до стенду БТУ-ЦЕНТР і сказати співробітникам БТУ-ЦЕНТР про своє бажання відвідати демо-ділянку «Від хімії до органіки». Кожну годину з 10:00 до 16:00 ми будемо відвозити всіх бажаючих на наше поле. Час їзди від Міжнародних днів поля до Дня поля БТУ-ЦЕНТР «Від хімії до органіки» - 3 хв.

До зустрічі!