UA RU EN

Приватне підприємство "БТУ-Центр"Історія створення

З метою реалізації накопиченого науково-технічного потенціалу та авторських розробок в 1999 році було створено підприємство “БТУ-Центр” (Біотехнологія України).
            Підприємство очолюють директор Болоховський Віктор Васильович та директор з перспективи та розвитку, к.т.н., лауреат державної премії в галузі науки і техніки Болоховська Валентина Антонівна.
            Колектив підприємства – це висококваліфіковані спеціалісти : інженери технологи, мікробіологи, біохіміки, механіки. Серед них два лауреати державної премії 2001 року в галузі науки і техніки.

            Високий професіоналізм спеціалістів дозволяє проводити науково-дослідні, експериментальні, промислові роботи в галузі біотехнології і мікробіологічного синтезу нових форм перспективних біопрепаратів для потреб:


Підприємство співпрацює з такими організаціями:


В результаті співпраці було написано декілька науково-дослідних робіт та захищено декілька дисертацій.

Впродовж цих років підприємство працювало з промисловим сектором і з 2007 року у виробництво було впроваджено виготовлення мілкої упаковки для приватного сектора.

В 2007 році був створений відділ по реалізації продукції для приватного сектора, а також надання консультації та інформаційної підтримки щодо їх використання.


Науково дослідні роботи та виробництво

На підприємстві є акредитована лабораторія, де працюють високоосвічені, з вченим ступенем кандидата наук, фахівці: мікробіологи, біохіміки, хіміки, технологи, а також лабораторний персонал: лаборанти, апаратники, стерилізаторники з великим досвідом роботи в галузі мікробіології та біотехнології.

Зусиллями такого колективу постійно виконуються експериментальні і науково-дослідні роботи в напрямках:


Виробнича база підприємства дозволяє випускати вже існуючі та втілювати у життя  нові біопрепарати високої якості. Діючі потужності виробництва понад 2500 тонн на рік.


Професійні досягнення підприємства


Основні принципи
Контактна інформація

Україна, 24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Будівельників, 35,
тел. (04343) 6-02-94, тел/факс: (04343) 6-44-84

Київське представництво та відділ реалізації (044) 594-38-83

E-mail:info@btu-center.com